28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Gimli
Gimli [2]
Én még új vagyok, mint a hozzászólásaim számából is kitűnik, és nem is régen kb. 1 éve kezdtem gitározni. Bár valóban könnyebb elektromoson játszani én mégis kezdésnek is az akusztikusat ajánlom, annak is aki keményebb zenével akar foglalkozni(mint én).
Figyjétek el megedzi a kezet, mondjuk oké volt olyan az első egy-két hónapban, hogy azért kellett felálnom a gyakorlásból, mert már grandkanyon volt minden újjamban, de mégérte. Az árakat illetően szerintem 40-50 alatt nem érdemes gitárt venni, főleg elektromosat, mert a belső elektronika elég silány minőségü lehet. De mindenki saját egyéni dolga, én csak a véleményemet mondtam el.

Vissza

Fórumszabályzat