28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Nyomd meg egymás után a megjeleno irányoknak megfelelo gombokat

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

@ttila
@ttila [229]
Hali!
Elakadtam az első pályán amikor dobozokat kellett húzni gombokra és utána kinyílott az ajtó...
Bemegyek és fut lara és szétszabdalja valami csabda...
Itt mitkell csinálni?
Ui: kösz!

Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!

Vissza

Fórumszabályzat