Ha normális a közeg, akkor ejnye-bejnye.
Bár mostanában szerintem erősen készenlétben várják az esti eseményeket, így viszonlyag kis eséllyel akadnál fent egy közúti ellenőrzésen.
De ezt ne vedd készpénznek, így ha megszívod engem ne okolj!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"