28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vezetésbiztonsági tanácsok



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Szabálysértés... x ezer bírság.
Ha normális a közeg, akkor ejnye-bejnye.
Bár mostanában szerintem erősen készenlétben várják az esti eseményeket, így viszonlyag kis eséllyel akadnál fent egy közúti ellenőrzésen.
De ezt ne vedd készpénznek, így ha megszívod engem ne okolj!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Attila88
Attila88 [7503]
ejj... úgy autókáznék délután, de épp honosítás alatt van a jogsim, és csak köv. csütörtök v pénteken postázzák ki.
kockáztatni nem merek... igaz, hogy benzinnel megy anyám kocsija, nem a jogsimmal, de mégis!

milyen következményekkel jár, ha van jogsid, de nincs nálad?

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Vissza

Fórumszabályzat