
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Prince of Persia - The Movie
Még jó, hogy nem benned van a hiba, hanem mindenki más a nyomorék 

nem is én, hanem te? ez a módszer már elsőben sem jött be, na mindegy.
nem szólok mindenbe bele, csak amibe kedvem van, mert egy fórumon ott írja le az ember a véleményét, ahol akarja. és nem fikázok senkit minden ok nélkül, nézz be más topicokba is, lehetőleg olyanokba, ahol nem tompika és társaik állnak egymásnak háttal, fedezve egymást, hogyha valami értelmesebb lény közelít, ki bírják takarítani minél gyorsabban egymás támogatásával... ez a nevetséges és szánalmas ebben, hogy a sok kis nyomoronc, akik már többsoron kivívták maguknak az összes fórumozó haragját, belapulnak egy-egy topicba, ahol szépen összegyűlnek, és ha az ember beír valamit, akkor rögtön nekiesnek. (és most nem erről a topicról beszélek, hanem úgy általában)
nem szólok mindenbe bele, csak amibe kedvem van, mert egy fórumon ott írja le az ember a véleményét, ahol akarja. és nem fikázok senkit minden ok nélkül, nézz be más topicokba is, lehetőleg olyanokba, ahol nem tompika és társaik állnak egymásnak háttal, fedezve egymást, hogyha valami értelmesebb lény közelít, ki bírják takarítani minél gyorsabban egymás támogatásával... ez a nevetséges és szánalmas ebben, hogy a sok kis nyomoronc, akik már többsoron kivívták maguknak az összes fórumozó haragját, belapulnak egy-egy topicba, ahol szépen összegyűlnek, és ha az ember beír valamit, akkor rögtön nekiesnek. (és most nem erről a topicról beszélek, hanem úgy általában)
Mindig
Amúgy Kain, a legnagyobb óvodás itt te vagy. Nem azzal van a baj, hogy csúnyán beszélsz, kit érdekel, mindenki így beszél, én is. A gond azzal van, hogy alapvetően MINDENBE beleszólsz, MINDENKIT fikázol, és az egyetlen vélemény, ami létezik, az csak a tied lehet. A vitakultúrád pedig a személyeskedésen kívül másból nem áll. Ez a baj.
Amúgy Kain, a legnagyobb óvodás itt te vagy. Nem azzal van a baj, hogy csúnyán beszélsz, kit érdekel, mindenki így beszél, én is. A gond azzal van, hogy alapvetően MINDENBE beleszólsz, MINDENKIT fikázol, és az egyetlen vélemény, ami létezik, az csak a tied lehet. A vitakultúrád pedig a személyeskedésen kívül másból nem áll. Ez a baj.
Te mindíg a helyesírásba kötsz bele?
Bár szerintem alapvetően jogosan...
Bár szerintem alapvetően jogosan...Man literally too angry to die
Hallod, srác, legyél már egy fokkal kisebb paraszt, oks? Elképesztő, hogy nincs egy olyan mondatod, amit kulturáltan és helyesen le tudnál írni. Pihenj inkább.
jah és ez a film egy raklap szart fog érni.
bocs, nem tudtam, hogy te a színhomok kungfuzós jóképűcsávókra vered...
...hülyeségeket beszélsz, menj aludni. Késő van már ehhez...
"Jeti, add ide a bőröd!"
"Tehetséges emberek igényes iparosmunkája.
Szórakoztató akció/ügyességi játék."
kb ez az eredeti, régi prince of persia, megnézném, hány régi rajongó játszott a two thrones-val, meg a ww-vel... mert ezek annak a meggyalázásai, a hihetetlen jóképű, természetesen sebhelyesarcú nindzsaku csávó, aki a legvagányabb mozdulatokkal semmisít meg szörnyeket, nem ám embereket, ráadásul nálánál tizenötször nagyobbakat, na az nem a herceg, hanem leonardo dicaprio fiatalon, sebhellyel, meg borostával, fekete hajjal, perzsa ruhában... (nem mintha dicaprioval bajom lenne) a régi, arctalan, fehér ruhás igazi herceghez képest ez a back street boys ivadék számomra eszméletlen csalódás volt. annyira csöpög, és annyira hypolják mint az említett bandát anno a rajongói...
Szórakoztató akció/ügyességi játék."
kb ez az eredeti, régi prince of persia, megnézném, hány régi rajongó játszott a two thrones-val, meg a ww-vel... mert ezek annak a meggyalázásai, a hihetetlen jóképű, természetesen sebhelyesarcú nindzsaku csávó, aki a legvagányabb mozdulatokkal semmisít meg szörnyeket, nem ám embereket, ráadásul nálánál tizenötször nagyobbakat, na az nem a herceg, hanem leonardo dicaprio fiatalon, sebhellyel, meg borostával, fekete hajjal, perzsa ruhában... (nem mintha dicaprioval bajom lenne) a régi, arctalan, fehér ruhás igazi herceghez képest ez a back street boys ivadék számomra eszméletlen csalódás volt. annyira csöpög, és annyira hypolják mint az említett bandát anno a rajongói...
"mennyenek már, mi ez?"
Tehetséges emberek igényes iparosmunkája.
Szórakoztató akció/ügyességi játék.
A Tomb Raider egyetlen méltó ellenfele (és alázója).
...én inkább ezt a hsz-t nem értem.
Tehetséges emberek igényes iparosmunkája.
Szórakoztató akció/ügyességi játék.
A Tomb Raider egyetlen méltó ellenfele (és alázója).
...én inkább ezt a hsz-t nem értem.
"Jeti, add ide a bőröd!"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
