28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

jani0624
jani0624 [1727]
Énis mindjárt 4 éve, habár mostis pl fél éve nem jártam itt Épp csodálkozom magamon, belenéztem régi kedvenc témáimba, és olyan rémségeket irtam, esik le az állam magamon. Hogy lehettem ilyen bunkó, hülye állat? Najo, felnőttünk.

Vissza

Fórumszabályzat