Épp csodálkozom magamon, belenéztem régi kedvenc témáimba, és olyan rémségeket irtam, esik le az állam magamon. Hogy lehettem ilyen bunkó, hülye állat?
Najo, felnőttünk.Fórum » Nem számítástechnikai témák
Épp csodálkozom magamon, belenéztem régi kedvenc témáimba, és olyan rémségeket irtam, esik le az állam magamon. Hogy lehettem ilyen bunkó, hülye állat?
Najo, felnőttünk.