"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vezetésbiztonsági tanácsok
ha tartom 50-et, akkor 90%, hogy 30 másodpercen belül villogás + kürt a reakció, ami azért hidd el, elég idegsítő ám... szóval ezzel csak azt értem el, hogy néhány elvetemültebb előzésekbe menjen bele + anyám csuklását...
Én sem szoktam tartani az 50et,de nem nézem hülyéknek azokat,akik szarnak a többi autósra és a megengedett sebességgel haladnak.(Én nem azért megyek kicsivel gyorsabban,hogy ne idegeskedjenek miattam.)
Egyébként pár hónappal ezelőtt b@sztak meg a krisztinán 70-vel haladtam.
Egyébként pár hónappal ezelőtt b@sztak meg a krisztinán 70-vel haladtam.
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
nem rágtam be EDDIG rajta, de ne ti mondjátok már meg,h az ÖSSZES vajdasági, hogy hívja a hazáját. 

(magyarországot meg hívjátok úgy ahogy akarjátok, mocskos egy országgá vált szépen lassan, első dolgom lesz elköltözni innen is)
on: Peac, igyekszem ám mindig a körülményekhez alkalmazkodva vezetni, de pl. városban jobbnak érzem felvenni a ritmust 70-el, mint h 50-el tartsak fel 4581 másik autóst... (ezt anyum teljes nyugalommal teszi, no comment).


(magyarországot meg hívjátok úgy ahogy akarjátok, mocskos egy országgá vált szépen lassan, első dolgom lesz elköltözni innen is)
on: Peac, igyekszem ám mindig a körülményekhez alkalmazkodva vezetni, de pl. városban jobbnak érzem felvenni a ritmust 70-el, mint h 50-el tartsak fel 4581 másik autóst... (ezt anyum teljes nyugalommal teszi, no comment).
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
Igen, közel 100 éve. Még nagyapád sem élt akkor.
Tízenpár millióan így hívják: A Vajdaság.
Nem egy valamilyen-akármilyen, hanem A Vajdaság!
Ilyen xarságon nem kell berágni.
Pláne, hogy ez így, a névelővel nem hogy dehonesztáló, hanem pont az ellenkezője.
A politikával meg lehet menni abba az egyetlenbe! Tudod?
Tízenpár millióan így hívják: A Vajdaság.
Nem egy valamilyen-akármilyen, hanem A Vajdaság!
Ilyen xarságon nem kell berágni.
Pláne, hogy ez így, a névelővel nem hogy dehonesztáló, hanem pont az ellenkezője.
A politikával meg lehet menni abba az egyetlenbe! Tudod?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
jahh... ez az trianoni határok utáni Mo-n élők számára természetes csak így mondani
mellesleg az milyen nemzet, ahol az anyaországban élők nemmel szavaznak a kettős állampolgálrásra?

aki nemmel szavazott annak törném kezét-lábát...
(engem már '93-óta nem érint, azóta papíron is magyar vagyok... de rengeteg ismerősöm szívja emiatt a fogát, és gyak. rasszizmus az amit velük folytatnak Mo-n, a hivatalokban!!!!!!)
mellesleg az milyen nemzet, ahol az anyaországban élők nemmel szavaznak a kettős állampolgálrásra?


aki nemmel szavazott annak törném kezét-lábát...
(engem már '93-óta nem érint, azóta papíron is magyar vagyok... de rengeteg ismerősöm szívja emiatt a fogát, és gyak. rasszizmus az amit velük folytatnak Mo-n, a hivatalokban!!!!!!)"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
Amióta az eszemet tudom így mondják. Ez nem egy újkeletű "divat". Egyszerűen így hívják.
Nem tudom mi baj van vele.
Ez a "mi magyarok" vs. "ti magyarok" meg...
Nem tudom mi baj van vele.
Ez a "mi magyarok" vs. "ti magyarok" meg...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
"... a Vajdaságban" - sose fogom megérteni, h minek az a névelő Vajdaság elé... annyira hülyen hangzik. azt sem mondjuk,h "a Magyarországon" "az Erdélyben". fogalmam sincs,h honnan rögzült ez a "magyarokba" ... "a Vajdaságba"
on:
on:
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
Gondolom a Vajdaságban.
Mókásan hangzik, de végül is érthető így is, hogy miről van szó.
Mókásan hangzik, de végül is érthető így is, hogy miről van szó.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
egyszerűen nem értik meg,h nem lehet MINDIG a rohadt útjelzők szerint menni, mint egy birka...
Miért ki tiltja meg?
Amúgy meg merre oktatják ilyen hülyén, hogy teltvonal? De szar...
Miért ki tiltja meg?
Amúgy meg merre oktatják ilyen hülyén, hogy teltvonal? De szar...

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
ma teljesen lesokkoltak az őseim.
anyámat és nagymutert vittem temetőt látogatni mindenfele vajdaságban.
hát... mit ne mondjak teljesen szétidegeltek!
kanyar> teltvonal> jövünk ki már kanyarból, teljesen átlátható, de még volt a teltvonal kb. 20 méterrel előttem. > mivel telejsen belátható volt index> és előztem az előttünk totyogó 25 éves kombit.
sikerült vele elérnem,h hazáig azt hallgassam,h telt vonalon nem előzünk... valamint nagymuter elkezdte,h őket kint ausztriába műhold(!) fotózta le, h teltvonalat szeltek át, és a fizetőkapunál megbüntették emiatt őket...
egyszerűen nem értik meg,h nem lehet MINDIG a rohadt útjelzők szerint menni, mint egy birka...
anyámat és nagymutert vittem temetőt látogatni mindenfele vajdaságban.
hát... mit ne mondjak teljesen szétidegeltek!
kanyar> teltvonal> jövünk ki már kanyarból, teljesen átlátható, de még volt a teltvonal kb. 20 méterrel előttem. > mivel telejsen belátható volt index> és előztem az előttünk totyogó 25 éves kombit.
sikerült vele elérnem,h hazáig azt hallgassam,h telt vonalon nem előzünk... valamint nagymuter elkezdte,h őket kint ausztriába műhold(!) fotózta le, h teltvonalat szeltek át, és a fizetőkapunál megbüntették emiatt őket...
egyszerűen nem értik meg,h nem lehet MINDIG a rohadt útjelzők szerint menni, mint egy birka...
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]