28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Microsoft Habu (Hardver teszt)



Írd ide hozzászólásod:

toxid13
toxid13 [1]
Én körübelül december óta használom és semmi baj nincs vele. Amibe a cikk írónak nagyon igaza van az telepítés sorrendje. A kábel végén az van hogy elöbb szoftver aztán egér, az útmutatóra pedig az hogy elöbb egér aztán szoftver.....
Aki ilyet vesz annak azt tudom ajánlani hogy szenvedje végig az egér firmware frissítését mert megéri (habár az is elég érdekes).

Vissza

Fórumszabályzat