28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jericho trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

TBone142
TBone142 [416]
És a történetére pl. figyeltél, miközben "halálra untad" magad rajta? Vagy esetleg hangok és zene nélkül toltad?

Bár azt sem értem, hogy egy render video-ból hogyan lehet megállapítani egy játék hangulatát, vagy esetleg mondani rá azt, hogy agyatlan hent lesz. Az Undying (hogy már megint ehhez hasonlítsunk ) első in-game bejátszásából meg azt lehetett volna levenni, hogy valami háborús játék lesz a cucc...
Madrac
Madrac [4264]
Érdekes hogy mindenki az Undyinghoz hasonlítja ami nekem nagyon nem tetszett. Halalra untam magam rajta.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat