28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World in Conflict (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
nálam a CoH maradt az első helyen. bizonyos részei nagyon szépek ennek is, a robbanások talán az eddigi legjobbak, a játékmenet jó, viszont néhány (grafikai) elemet elnagyoltnak érzek, a városi részek szépek, de valahogy nem áll nekem össze. de amúgy nagyon jól el lehet vele lenni, csak nem váltotta meg nálam a világot.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
hát a képek alapján kb nagyon gagyinak tűnik,de mindenki odavissza van tőle. há' most akkor mi legyen? kell ez nekem?

Vissza

Fórumszabályzat