28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Anatole02
Anatole02 [17]
Régen az 576ot vettem, az volt a kedvenc magazinom, mert volt egyénisége és stílusa, főleg amikor ender és reiker voltak a főszerkesztők. A legkiválóbb stilusa persze GyZ-nek volt. Szerintem sokan csak az ő cikkei miatt vették a lapot. És amikaor megszűnt az 576, GyZ párszor irt a Gamestarba, DE NEM ÉRTEM H MÉRT CSAK PÁRSZOR. Egy ilyen kaliberű cikkirót miért kellett mellőzni? Szerintem simán jobbak a cikkei mint sok akkori vagy jelenlegi gamestarosnál(kivéve endert és mazurt).
Jelenleg a Gamestart veszem mert szerintem szinvonalba jobb mint a Pc Guru, és valamiért jobban bejön a Gamestar fíling

getting ready to play?

Vissza

Fórumszabályzat