28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gabor5555
gabor5555 [57]
hát ez kegyetlenjóóóóóó
áldom az úristent h 1600*1200-ban megy
a multi elérhető mindenkinek?
mert aki esetleg kíváncsi rá, az a sandbox 2 vel megnyithatja és meglesheti

Vissza

Fórumszabályzat