Ja, az első emberek közé leadott sortűz után picit néztem én is, hogy kb. ez most a Hiroshima vs. Nagasaki barátságos mérkőzés, avagy tényleg minden csurig van flamable felirattal
jó az is, hogy mindent telepakolt a srác hordóval. marhultam, volt olyan, hogy a kocsi látótávon kívül ért füldet robbanás után, vagy hogy 10 fa dőlt ki egyszerre.