28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - bónusz pálya (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ja, az első emberek közé leadott sortűz után picit néztem én is, hogy kb. ez most a Hiroshima vs. Nagasaki barátságos mérkőzés, avagy tényleg minden csurig van flamable felirattal

Respect is not given. It's taken.

Gump
Gump [5430]
jó az is, hogy mindent telepakolt a srác hordóval. marhultam, volt olyan, hogy a kocsi látótávon kívül ért füldet robbanás után, vagy hogy 10 fa dőlt ki egyszerre.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Nem rossz! Különösen a köd tetszik, ahogy végigvonul a tájon, ill. az az effekt hatalmas, ahogy a fagyott növényekről lepereg a jég! Így néztem:

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat