Egyedül néhány apróság zavarja a szemem:
-a mélyvíznél a pro és kontra után jót tenne egy :, mert így nagyon egybemosódik.
- a GoW cikk 2. oldala rosszabbul olvasható, mint az előző, és ez a mosottasság más oldalakon is előjön.
-hiányzik a game teszteknél a szempontokra adott külön pontozás is
-a borító megtévesztő azzal 4 játékcímmel, ugyanis nincs feltüntetve, hogy melyik végleges teszt, melyik nem(gondolok itt a crysisra)
-egy cikknek nem találtam a végét.
Nagyjából ennyi az észrevételem, de amúgy nagyon jó lett ez a szám.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
