28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Nem létezik valami olyan program, ami beállítana egy max fps határt a játékoknak?

Ha ezzel a FRAPS-el és közben felvételt készítek nincs "Nem lassított felvételbe" fut a játék, dehát még se vehetek fel több gigányi videót arról, ahogy játszok. 10 percenként, meg nincs kedvem ALT+Tab-ot nyomni és törölni a dolgokat. Folyton megtelik az a fránya vinyó.

Amúgy, most vok a 2. második JBA Base pályán.
Eléggé bízik bennem mint két banda. Az NSA fullon van, de a JBA csak egy icipicivel van lemaradva.

Királyság ez a játék...

Vissza

Fórumszabályzat