Ha ezzel a FRAPS-el és közben felvételt készítek nincs "Nem lassított felvételbe" fut a játék, dehát még se vehetek fel több gigányi videót arról, ahogy játszok. 10 percenként, meg nincs kedvem ALT+Tab-ot nyomni és törölni a dolgokat. Folyton megtelik az a fránya vinyó.
Amúgy, most vok a 2. második JBA Base pályán.
Eléggé bízik bennem mint két banda. Az NSA fullon van, de a JBA csak egy icipicivel van lemaradva.
Királyság ez a játék...
