28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A Jerry Springer Show



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
ezert nem szoktam tul gyakran tv-t nezni...ehh ehh...a mozi is szar,de van klima es az kiralysag...a jackass meg 1 akkora primitiv musor,hogy az mar faj("szo szerint;P")..na mind1,ha nektek ez kell...

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat