Szerintem a mókus is eléggé ki van dolgozva. Jó, van egy csomó hiányosság de ekkora területnél ez nem is csoda.
Man literally too angry to die
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Man literally too angry to die
Csak azért vannak jóval kidolgozotabb szerepjáték-világok is, pl a Vampire.Man literally too angry to die
), tőlem lehet egészen új történet is...Csak fektessenek bele - szerintem a második epizód azért is volt gyengébb, mert maga a sztori kissé erőltetett, halovány volt.