28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Az! Ohojj, zombi! Sutty Sutty! Ohojj sátán által megszánt cucc! Bumm Bumm! Innovativ, mint te!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

doom3fan1
doom3fan1 [73]
Szerintem te este nem mernél játszani vele!és igen is izgalmas!jó grafikájú!jó írányítás!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Doom 3???? Te jézus isten!!!! Az a szar???? Az első 3-4 pálya még ok, de aztán???? Ugyan az mindenhol...bemész egy terembe és kapásból tudod, hogy honnan milyen és mennyi szörny jön. Hihetetlen unalmas és semmi újat nem tudott felmutatni. De ezek után meg is értem, hogy nem jön be a Portal...gratulálok srác, büszke lehetsz. Nem nagyon szoktam vitázni, de te megérdemled annyira...gáz vagy.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

doom3fan1
doom3fan1 [73]
Az egyetlen jó játék amit valaha is kiadtak az a doom 3 !

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Vissza

Fórumszabályzat