de akkor meg ki küldött volna ilyet?, hogy
gondolkozz, hogy mit csinálsz a pc dome-ban, mert baj lesz! ezt kb 6*, a feladó: sátán@freemail.hu
ha nem te voltál, akkor bocs hogy gyanúsítalak, majd kiderítem, hogy ki volt!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
de akkor meg ki küldött volna ilyet?, hogy
gondolkozz, hogy mit csinálsz a pc dome-ban, mert baj lesz! ezt kb 6*, a feladó: sátán@freemail.hu
ha nem te voltál, akkor bocs hogy gyanúsítalak, majd kiderítem, hogy ki volt!