28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

seqesx
seqesx [1936]
lehet hogy nem, de lehet hogy igen.

de akkor meg ki küldött volna ilyet?, hogy
gondolkozz, hogy mit csinálsz a pc dome-ban, mert baj lesz! ezt kb 6*, a feladó: sátán@freemail.hu

ha nem te voltál, akkor bocs hogy gyanúsítalak, majd kiderítem, hogy ki volt!

Vissza

Fórumszabályzat