Szerintem kicsat balfék volt, mert nem kellett volna Sztálin ellen fordulni olyan hamar!
Mellesleg talán jó is volt, hogy nem nyert, mert ha nyert volna, akkor lehet, hogy minket is kiheréltetett volna, hogy csak az árja-német faj szaporodhasson!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Szerintem kicsat balfék volt, mert nem kellett volna Sztálin ellen fordulni olyan hamar!
Mellesleg talán jó is volt, hogy nem nyert, mert ha nyert volna, akkor lehet, hogy minket is kiheréltetett volna, hogy csak az árja-német faj szaporodhasson!