28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

Csokistej
Csokistej [897]
III. vh azért elég végzetes lehetne ránknézve magyarokra: A NATO határa a már nem sok vizet zavaró oroszok és a nagyon nyomuló kínaiak számára itt vagyunk a keleti széle az Észak-atlanti Szövetség Szervezetének, minket támadnak le elöször, és a NATO egyáltalán nem tervez bővítést. Persze nemsokminden hasznosítható van kis országunkban, de egy-két gyár meg más használható lehet, ha nem, hát lerombolják, de az elég, ha 100000 tank keresztülgázol hazánkon. Az USA hamarosan elkezd összeomlani, és 30 év múlva, mi, Európa fojuk a harcot felvenni az ellenséggel egy háború esetén.

De háború nem lesz remélem.

Hitler lebombázni akarta Németo.t? Egy picit hihetetlennek tűnik. Szerintem tudta, hogy az angolok meg USA meg más megteszi helyette, nemtom van e ennek valóságalapja.

Hehehe tobzódom a nevekben

Vissza

Fórumszabályzat