De háború nem lesz remélem.
Hitler lebombázni akarta Németo.t? Egy picit hihetetlennek tűnik. Szerintem tudta, hogy az angolok meg USA meg más megteszi helyette, nemtom van e ennek valóságalapja.
Hehehe tobzódom a nevekben
Fórum » Nem számítástechnikai témák
De háború nem lesz remélem.
Hitler lebombázni akarta Németo.t? Egy picit hihetetlennek tűnik. Szerintem tudta, hogy az angolok meg USA meg más megteszi helyette, nemtom van e ennek valóságalapja.
Hehehe tobzódom a nevekben