Dark Archon
Router
Linksys megbízható márka, de jó a TP-Link vagy SMC router is. A kábelnet megosztásban nem tudok segíteni, de az tuti, hogy nem kapsz 4 vevőegységet is a routerhez. Ha vezetéknélkülivé akarod tenni az összes gépet, akkor PCI-os WiFi bővítőkártyákat is kell venned (ill. a laptophoz - ha nincs benne - PCMCIA kártyát), de ez szvsz felesleges. Ha meg kezdő vagy, nem is ajánlom, az asztali gépeken legyen vezetékes net, a laptophoz meg WiFi. Az adott IP meg a router konfigjába való belépéshez kell, de ez le van írva a haszn.ut.-jába.
Sziasztok!
Szeretnék egy WLAN Routert, de nem vágok róla semmit. Abszolút kezdő vagyok hálózatok terén. Ezért kérem a segítségeteket a megfelelő márka és típus kiválasztásához. Csupán Rátok tudok hagyatkozni, és bízom a tapasztalatotokban.
Nos: szeretném 3 számítógépen és esetenként egy notebookon is megosztani a netet. Itthon Chellonk van, és azt hallottam, hogy azt még sokkal bonyolultabb megosztani routerrel, mint a Dsl-t. Úgy tudom, hogy az csak egy adott alaplap ip címével működik a net. No, ezt vajon hogy lehet megoldani? Ha veszek egy routert, akkor kapok hozzá 4 vevőegységet? Vagy csak egy router kell, és a gépekbe wifilankártya?
Várom a megoldásokat! Előre is köszönök mindent!
Szeretnék egy WLAN Routert, de nem vágok róla semmit. Abszolút kezdő vagyok hálózatok terén. Ezért kérem a segítségeteket a megfelelő márka és típus kiválasztásához. Csupán Rátok tudok hagyatkozni, és bízom a tapasztalatotokban.
Nos: szeretném 3 számítógépen és esetenként egy notebookon is megosztani a netet. Itthon Chellonk van, és azt hallottam, hogy azt még sokkal bonyolultabb megosztani routerrel, mint a Dsl-t. Úgy tudom, hogy az csak egy adott alaplap ip címével működik a net. No, ezt vajon hogy lehet megoldani? Ha veszek egy routert, akkor kapok hozzá 4 vevőegységet? Vagy csak egy router kell, és a gépekbe wifilankártya?
Várom a megoldásokat! Előre is köszönök mindent!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]