28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World in Conflict (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

yerico
yerico [1344]
Megvettem, végigjátszottam. Nem értem, miért is rajong érte mindenki.Szép, látványos, de a játszhatósága az egyszemélyes hadjáratnak nekem messze nem tízes. Ugyebár a sztori szerint a szovjetek lerohanják amerikát. Valami rettentő szuper technológiájuk lehet, mert pillanatok alatt összedobnak pár tízezer tankot az amerikai területen, miközben szegény amcsik szemét meg kiszúrják 3 Bradley-vel. Ez a játék legnagyobb hibája szerintem. Az amcsik saját területen alig tudnak egységet termelni, ugyanakkor egy küldetés alatt kilövök 650 szovjet tankot 4 Bradley-el meg 3 Sheridannel. Nonszensz. A gyalogosok übertáposak, 6 rakétás gyalogos gyakorlatilag verhetetlen, bármit bármikor szétlő, megállítja a legnagyobb szovjet offenzívát is. A járművek mellé mindig kell 2 javító is (hogy egymást is tudják javítani), a gyalosogok meg időnként odateleportálnak maguk mellé párat, ha kilőnek valakit a sorból. Elveszteni őket elég nehéz, ugyanakkor a járműveket pillanatok alatt bedarálják a szovjet ÉS kínai tankok és gyalogosok.
Az irányítást eléggé szokni kell, jópárszor előfordult, hogy saját csapatokra kértem tüzérségi tüzet, és napalmtámadást, aztán meg lestem, hogy mi a fax van. Az utolsó küldetés meg tipikus példája az elbaszott pályaszerkesztésnek. Kap az ember párezer pontot, amit elkölthetsz (1200/ db az M1, 900 a javító tank) A végén lehet venni 4 M1-et és 2 javítót tankot. Adott 45 perc, hogy az összes létező szovjet és kínai egységet kiírtsd a világból, vagy Seattle-re lecsap az atombomba. Nagynehezen megcsinálom, az egységeim lerongyolva, boldogan ünnepel mindenki.... ekkor a szovjet kínaiak indítanak egy mindennél nagyobb ellentámadást. A 4 M1-gyel be kell védeni 4 pontot, miközben mindegyiket támadja legalább 25-30 szovjet egység folyamatosan, több oldalról. Közben persze védekezni kell a lerongyolt egységekkel. Természetesen azonnal elsöpörnek, folyamatosan kell venni az új egységeket, a B-52esek szorgalmasan bombáznak, a légierő szórja a lézerirányítású és napalmbombákat, a tüzérség már szarrá lőtte a seattle-i romokat is, de az oroszok, akiket addigra már kétszer kiírtottunk, atomot dobtunk rájuk, a szállítóhajóikat a tenger fenekére küldtük, a parancsokaikat kivégeztük, de nem baj, csak szorgalmasan támadnak. HONNAN A FAXOMBÓL?

Vissza

Fórumszabályzat