28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Ez ok, de azért biztos nem nagy kérés kidobni egy SPOILER feliratot azon hozzászólások elejére, amiben a későbbi részekről van szó.
Barthezz
Barthezz [54711]
Ha 250 rész közül 5-ről mond 1-2 mondatot, az még nem SPOILER SPOILER az lenne, ha vki leírná a sorozat befejező részének csattanóját

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem csak most, pl az utolsó fél oldal szerintem elég spoileres, de ha ezek csak kis momentumok, akkor örülök neki...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Amiket írtam nagyon kis momentumai a 2 résznek. Nem is nevezném spoiler-nek, inkább kedvcsináló.

Vissza

Fórumszabályzat