Csak nekem írtó fúrcsa volt. Első mozifilmben ugye még éppen hogy csak a csókig jutnak el. Most meg moziban az fogad hogy egy ágyban hálnak és a gyerekükről beszélnek.
Mondjuk semmi más utalás nincs a filmben régi dolgokra vagy bármire is ami az x-aktákhoz kötné ezt a filmet. A színészek neveivel és egy nagyon jól összevágott bemutatóval sikerült eladniuk. Legalábbis szerintem nagyon szép kis bevételt fog hozni a készítőknek. 
