28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Ezzel tisztában voltam, de akkor is meglepődtem.
Barthezz
Barthezz [54711]
Az elso mozifilm az 5. évad után, a mostani film pedig a 9. befejező évad után játszódik. Szal a 2 film között eltelt 4 évadnyi esemény

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Peace
Peace [28898]
Upsz...... Sorry!

Csak nekem írtó fúrcsa volt. Első mozifilmben ugye még éppen hogy csak a csókig jutnak el. Most meg moziban az fogad hogy egy ágyban hálnak és a gyerekükről beszélnek. Mondjuk semmi más utalás nincs a filmben régi dolgokra vagy bármire is ami az x-aktákhoz kötné ezt a filmet. A színészek neveivel és egy nagyon jól összevágott bemutatóval sikerült eladniuk. Legalábbis szerintem nagyon szép kis bevételt fog hozni a készítőknek.
Barthezz
Barthezz [54711]
Azért egy SPOILER-t kidobhattál volna elé... A sorozatban ugyanis megszületett a gyerekük, de nem halt meg...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Peace
Peace [28898]
Kiderül a sorozatból hogy Mulderék összeköltöznek és esik szó a meg nem született gyermekükről? Vagy lehet megszületett csak fiatalon halt meg. Nekem ezek nagyon új infók voltak ma a moziban. Bár még csak 4. szezon végén járok.

Vissza

Fórumszabályzat