28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Miért, amit elsőnek írtam, az rád nézve sértő, vagy bántó valamilyen formában? hmmm... Akkor sem nálam van a probléma, magadon gondolkozz el egy kicsit.
Részemről befejeztem, remélem te is így teszel.
Razor03
Razor03 [14703]
És ezt nem lehetett volna elsőre így leírni? Nem, itt volta az alkalom, hogy jól belerugj razorba, vagy csak simán az arcába vágd, hátha bepöccen, igaz (igen biztos üldözési mániám van, írd csak le)? Mit gondolsz, nem tudnék 60 perc alatt 5 oldalas fullos Crysis kritikát írni a témáról? Nem kell ezügyben kioktatni, köszi!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Indigo
Indigo [1282]
Azt mondanám rá, hogy korrekt iparosmunka. De a technikai oldalán túl nem sok dolog van benne, ami korszakalkotó lenne (bár szerintem a technikai része sem korszakalkotó, csupán egy újabb ugrás a fejlődésben).
MattMatthew
MattMatthew [11920]
De azért gondolom abból elég jó FPS lett végül. Nem? Gépigény miatt nem volt szerencsém játszani azzal sem de a videókból úgy tűnt, hogy elég korrekt FPS.

Man literally too angry to die

Indigo
Indigo [1282]
Azt úgy hívják: hype. Bizony, a Crysisnak nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Ahhoz képest, hogy sokan világmegváltását vártak tőle, meg hogy új korszakot nyit a játékok történelmében... Hát ebből bizony nem lett semmi, nem csapott meg az új korszak szele
Razor03
Razor03 [14703]
Nincs túl nagy felhajtás. Bezzeg a Crysis ...mennyit fejtegettük a képeket, videókat, gépigényt, sztorit és játékmentet itt a fórumon. Tudom, hogy nem lett világmegváltó siker, de hosszú időn át lázban tartott rengeteg embert, hihetetlen ereje volt, és ez hiányzik a FarCry2-ből. Nem is érdekel senkit a gépigény sem szerintem. Úgy is futni fog...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat