Igen, az AI az kérdéses. Az első résznél ha már másodszorra játszottuk újra, a pályák tökéletes ismeretével akkor a dzsungelkommandózás ellen nem tudtak mit tenni. Egy lövés innen, egy onnan és nem tudtak mit tenni, még csak fedezékbe sem mentek.
Volt egy videó amiben vkinek ellőttük a lábát. Ezek után a társa a válláravette és elvitte. Nem tudom, számomra logikusabb lett volna ha 1. fedezékbemegy, 2. rádión szól másoknak (feltéve ha van ilyen), 3. keresi az orvlövészt és csak aztán, lelapulva
húzza fedezékbe a társát. De lehet, hogy csak az én elvárásaim nagyok.
OFF
Tényleg néhányan kezdenek itt gyerekessé válni.
ON
Man literally too angry to die