Nem becsmérelni akartam ezt a játékot, aki velem együtt követte az eseményeket anno, szerintem tudja miről beszélek, szvsz nagyon jól elvoltunk a témában, és ez akármelyik nagy volumenű játékra vonatkozik, tehát írhatnám a HL2-t Doom3-mat, a mostani Brothers in Arms H'sH-t, vagy épp a döbbenetes Dark Knight filmet.
Persze utólag a rosszmájú népségének biztos jó érzés az arcomba vágni (mint a téma egyik legnagyobb fanjának "demegmondtam
"), hogy már pedig nem is lett olyan jó a Crysis ... mint vártuk, de mégis jó volt végig követni minden percét, míg elkészült. Lehet, hogy másból csak az irígység beszél, mert COD és a többi szezonális tucat játék soha sem kap ekkora felhajtást, pedig azoknak is van topikja, lehet róluk beszélni. Ja, hogy nincs miről...
Crysis esetében volt, mert az ilyen címek lendítik tovább ezt a világot, ha elfogadjuk a tényeket, ha nem, ez így marad, míg PC a PC. Azt sem értem, hogy mit zavar egyeseket, ha valamit "hájpol" a tömeg, ha valami tényleg jó, és mindenki azt szeretné. Crysis sikere a supporton és áron bukott legnagyobbat, de higyjétek el, kell egy kis idő, hogy megérjen. FarCry is így járt, vannak akik most jutottak el arra a szintre, hogy megtapasztalják és élvezzék azt, amit Crytek 2004-ben a nagyközönség elé tárt.
asas01 ha ezt a hozzászólást kitörlöd, megy Dino-nak a pü, ennek a kommentnek a tartalmával együtt.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
