28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 - pálya editor, videók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Nem tudom ki hogy van vele, de visszanéztem az elsőnek megjelent FarCry2-es képeket, és nagyot koppant az állam mennyit fejlődött a game azóta! Derék fejlesztő csapat ez az UbiSoft Montreal! Persze STALKER mintára lehetnek hibái, bár kétlem, hisz logikusan és rugalmasan felépített világról van szó, fejlesztési idő és megjelenéshez vezető sem görcsös eddig .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat