28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XboX vs. Ps2



Írd ide hozzászólásod:

SShark
SShark [2387]
400-ért te eredeti játékot nem árulsz, így felkérlek, hogy állj le a warez-zel!
xboxmod
xboxmod [15]
Üdv! Akit érdekel ps2 játékok írjon erre az emailra: **TÖRÖLVE** 400ft/db utánvéttel is

Vissza

Fórumszabályzat