28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SZIN 2008 programajánló (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Ismét hazatértem egy csodás nap után. Meglestem az Aljas kúszóbabot, belenéztem a Kiscsillagba, meg még jópár dologba, a Mocheeba annyira nem érdekelt de azért elkaptam tőlük egy pár számot mielőtt hazatekertem. Volt két "noname" együttes is, kisszínpadokon, eszméletlenül jól játszottak ők is.

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat