28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SZIN 2008 programajánló (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Valószínűleg az egész SZIN legjobb koncertjének voltam fül és szemtanúja. Nem hiszem hogy a Quimby műsorát AKÁRMI is fölülmúlná az elkövetkező napban. Valami elképesztő milyen műsort adtak, még mindig a hatása alatt vagyok.

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat