28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Playbahnosh
Playbahnosh [482]
LESZ, nem most. Ha figyelmesen elolvasod, már hintegetik, hogy nekik eléggé nem gyere be az ingyen Battle.net, mert sokba kerül, és már gondolkoznak rajta, hogy lehetne "megoldani" a dolgot. Tehát, valamilyen szinten fizetős lesz előbb-utóbb.
sysnrt
sysnrt [1146]
Szétdarabolt.
Viszont a másikat tényleg nem értem, ott van, hogy nem lesz fizetős. Olvassa itt egyáltalán valaki a híreket?
powerhouse
powerhouse [13850]
milyen szétszabdalt Starcraft 2?

If I look back I am lost

Peca001
Peca001 [156]
Hát a szétszabdalt Starcraft 2 után nem lepődnék meg azon, hogy a battle.net fizetős lenne...

Vissza

Fórumszabályzat