28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Önmagában a Hellgate sem volt MMO, mégis fizetősek a szerverek, szal ebből nem vonnék le messzemenő következtetést. A másik dolog meg az, hogy mennyire számít "különleges adminisztrációnak" amikor egy szkript átír egy rekordot az adatbázisban, pl karakternév váltás vagy szerverváltás. Húdenagy munka az, akár 3 másodpercébe is beletelik egy embernek. Nevetséges. Magyarázzák a bizonyítványt... "Tanár Úr kérem én készültem"
davkar9
davkar9 [11521]
"A Battle.net fenntartása elegendő technikai problémát okoz ahhoz, hogy a macerás karbantartás miatt pénzmagot számítson fel a Blizzard. Ennélfogva minimális eseti díjat kell majd fizetniök a Multiplayer Diablo 3 játékosoknak a Battle.Neten. World of Warcraft szolgáltatások jó példa, mi fog történni, ha például szervert kívánunk váltani vagy a karakterünk nevét akarjuk megváltoztatni. Nem tartozik a központi játékélményhez, külön macera a beállítása, így itt is fizetni kell majd érte. Mivel a Diablo 3 nem MMO, havidíjat nem számolhat fel a Blizzard. A teljes játéktartalmat ingyen élvezhetjük végig, csak a különleges adminisztrációs munkát igénylő kérésekért kell fizetnünk." HW

Vissza

Fórumszabályzat