. Nem játszottam még egy lego játékot se, de a video megnézése után muszáj lesz megnéznem a demo-t. 
The Last of Us
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Nem játszottam még egy lego játékot se, de a video megnézése után muszáj lesz megnéznem a demo-t. 
The Last of Us