Azt nem tudom, hogy a PvE részét, hogy oldanák vagy hogy oldották meg Galaxies-ban. Én WoW-zek és abból kiindulva nehezen tudom elképzeli a 10, 25 fős raideket pl egy Darth Veder ellen. Én számtalanszor próbáltam elképzelni, hogy mekkora összefüggés lehet a kasztok között, mennyire egészítik ki egymást az SW világban, de valahogy nem jött még össze, szal akinek van tapasztalata vagy játszott Galaxies-el az mesélje már el, hogy ott miből állt a PvE rész a szintezésen kívül

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!