28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Thatoo
Thatoo [371]
Egy csónakban evezünk...
ÁÁÁ, süllyedünk!!!
Pyrogate
Pyrogate [21953]
Amúgy megfogadtam akkor Raptor tanácsát, és elkeztem rajzolni, azóta meg nem kevesebb, mint 134 kisebb (könyvekbe firkált, jelentéktelen), és 45 nagy (külön papírra rajzolt), Graffity készült el. Ráadásul megtanultam rendes alakokat is rajzolni, egyszóval kreatívabb lettem. Most mondhatnám azt, hogy tudom mit fogok csinálni a suliban, de NEM MONDOM Mivel elsős gimnazista leszek, és asszem, csak szívni fogok...Na meg tanulni, tanulni, tanulni. Amúgy az élet szép.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat