Engem csak annyi érdekelne, hogy ez is havidíjas lesz-e, mint a Galaxies, vagy esetleg olyan jó lesz a rendszere, mint a Guild Wars-nak? Hogy csak egyszer kell megvenni és nem kell mindig ráfizetni. Szerintem egy MMO, legyen akármilyen jó, csak akkor éri meg. Kösz!
A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.