28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: The Old Republic (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Artemius '89
Artemius '89 [405]
Üdv!
Engem csak annyi érdekelne, hogy ez is havidíjas lesz-e, mint a Galaxies, vagy esetleg olyan jó lesz a rendszere, mint a Guild Wars-nak? Hogy csak egyszer kell megvenni és nem kell mindig ráfizetni. Szerintem egy MMO, legyen akármilyen jó, csak akkor éri meg. Kösz!

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Vissza

Fórumszabályzat