28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Garfartix
Garfartix [10]
NAGYON KELL A SEGÍTSÉG!!!!megvettem eredtety-be a gamét és a single nem indul,de bizts vk benne h a multiplayer az már fog menni....na szóval c-op-ba akartam tolini,a neten beregiztek.....és amikor bejelentkezek kéregy cd-kulcst.....ide mit kelll írni???hl találm meg ezt??!!!LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!A telepítő CD-keey nem megy oda....!!!

Vissza

Fórumszabályzat