Jóh ez befogadóképesség kérdése is

No offense de van akinek tényleg nem bírja a ,,gyomra'' hogy egy FPS nem is FPS hanem kalandjáték. Zork egyébként offenzív állást változtasd, nem áll jól

Az érdekes nézőpont nem olyan marha nagy hiba, az anime átvezetők meg sok embert zavarnak, lévén nem mindenki szerite az anime-t. És a laikus embernek hogy mondod el, hogy minek is nevezzük az ilyen átvezetőt? Rajzfilmnek nevezni elég erős, így marad az anime, amihez az ember tudja kötni. Egyébként emiatt leszarozni a tesztet nem kéne
