28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Hello! Megvan a játék, szerintem nagyon jó csak lenne egy gondom. A Hőség című résznél van egy gond. Átugrom a kerítést és szaladok átugrani a másik tetőre amerre menni kell, és az ugrás előtt belassul a játék elkezd sétálni és nem lehet ugrani sem. Légyszíves segítsen valaki!

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat