Hello! Megvan a játék, szerintem nagyon jó csak lenne egy gondom. A Hőség című résznél van egy gond. Átugrom a kerítést és szaladok átugrani a másik tetőre amerre menni kell, és az ugrás előtt belassul a játék elkezd sétálni és nem lehet ugrani sem. Légyszíves segítsen valaki!

Nézzétek meg az adatlapom. :D