28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

tibi6893
tibi6893 [4981]
Régebben játszottam, ha jol rémlik, az öregedés a begyüjtött xp alapján megy, de meghalni nem tudsz- asszem....

TEhát, ha tul sokat gyilkolsz, biza öreg leszel

szlsz
szlsz [8]
Hali emberek! Nemrég kezdtem el játszani megint a Fable-el és vmit nem értek ... miért öregszem olyan gyorsan? Még csak most szabadítottam ki az anyámat a börtönből és már 55 év környékén vagyok ... csak azért furcsálom mert ismerősöm azt mondta h amikor még a karija huszonéves volt akkor ért el a végére. Nemtudom lehet h ez olyan jelentéktelen dolog h csak engem tud zavarni de akkro is furcsa.
Megtudja mondani vki h én tökölök e sokat vagy így örekszik alapból is?

Vissza

Fórumszabályzat