Hali emberek! Nemrég kezdtem el játszani megint a Fable-el és vmit nem értek ... miért öregszem olyan gyorsan? Még csak most szabadítottam ki az anyámat a börtönből és már 55 év környékén vagyok ... csak azért furcsálom mert ismerősöm azt mondta h amikor még a karija huszonéves volt akkor ért el a végére. Nemtudom lehet h ez olyan jelentéktelen dolog h csak engem tud zavarni de akkro is furcsa.
Megtudja mondani vki h én tökölök e sokat vagy így örekszik alapból is?