28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Nekem egyenesen sokkolóvolt a vége a játéknak...mikor megláttam a DLCt nagyon megörültem aztán meg nagyon elszomorodtam. Ha az Ubisoft meg akar szabadulni PCs táborától jól csinálja...Elösször hogy a Conviction nem biztos hogy jön PCre most meg ez hát...had ne mondjak semmit

Vissza

Fórumszabályzat