Szintúgy. Amikor a végén...
SPOILER
...hirtelen megállt a stáblista, azt hittem ennyi...elbaszták a végét. DE NEM!!!! Nagyon kemény volt, az egész stáblista alatt nem tudtam felállni.
És hozzád hasonlóan naggggyon mérges vagyok az Ubi-ra, pedig tavaly meg voltam velük elégedve, hiszen a herceg új kalandja mellett kaptunk egy Far Cry 2 is, amit szintén imádok. De ezzel...visszaestek a szememben.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!