28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
"Nekem egyenesen sokkolóvolt a vége a játéknak..."

Szintúgy. Amikor a végén...
SPOILER
...hirtelen megállt a stáblista, azt hittem ennyi...elbaszták a végét. DE NEM!!!! Nagyon kemény volt, az egész stáblista alatt nem tudtam felállni.

És hozzád hasonlóan naggggyon mérges vagyok az Ubi-ra, pedig tavaly meg voltam velük elégedve, hiszen a herceg új kalandja mellett kaptunk egy Far Cry 2 is, amit szintén imádok. De ezzel...visszaestek a szememben.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Nekem egyenesen sokkolóvolt a vége a játéknak...mikor megláttam a DLCt nagyon megörültem aztán meg nagyon elszomorodtam. Ha az Ubisoft meg akar szabadulni PCs táborától jól csinálja...Elösször hogy a Conviction nem biztos hogy jön PCre most meg ez hát...had ne mondjak semmit

Vissza

Fórumszabályzat