Naszóval kéremszépen. Van ugyed a gyártósor. Miután ráálltak a tömeggyártásra, történt az, hogy elfogyott a szerves anyag. De a gyártósort átállítani igazán költséges, így minden marad régiben, apró szépséghibával. Még mindig jobban megtérül, mint kidolgozni egy új terméket és technológiát.
Hiszen ölni még tudnak.
Ez most hülyén hangzik, tudom, de ha belegondolsz, van benne logika.