28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare 2 - részletek? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

EvolutioN
EvolutioN [200]
Rosszul fogalmaztam . MW-t kicsit unom már, WaW-ot nem játszom, mert nem tetszik, a MW2-őt meg várom . A MW-t kb megjelenése óta játszom minden nap 2-3 órát, szal érthető, h unalmas már egy kicsit . WaW-ot 2 napig játszottam, nem jött be.

The Last of Us

cygary
cygary [2745]
MW-t unod? World at War-t lehet unni, MW-ből még csak egy rész készült azt az egyet unhatod, de az MW2 más lesz
EvolutioN
EvolutioN [200]
A MW-t kicsit unom már, a WaW meg nem tetszik. Várom az új részt

The Last of Us

Vissza

Fórumszabályzat