. MW-t kicsit unom már, WaW-ot nem játszom, mert nem tetszik, a MW2-őt meg várom
. A MW-t kb megjelenése óta játszom minden nap 2-3 órát, szal érthető, h unalmas már egy kicsit
. WaW-ot 2 napig játszottam, nem jött be.The Last of Us
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. MW-t kicsit unom már, WaW-ot nem játszom, mert nem tetszik, a MW2-őt meg várom
. A MW-t kb megjelenése óta játszom minden nap 2-3 órát, szal érthető, h unalmas már egy kicsit
. WaW-ot 2 napig játszottam, nem jött be.The Last of Us


The Last of Us