28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

panchoo
panchoo [13]
nekem is a burger jön be,pl a whopper szendvicsük elég nagy,szóval meg vagyok elégedve vele,vannak újdonságok is mostanában,ki ismeri az új csirkeszendvicsüket?
Gammerdan
Gammerdan [41]
Nekem jobban bejön a burger, a meki túl egysíkú, minden szendvics ugyanolyan ízű, és még ugyanúgy is néz ki. Meg a burgernek alapból tüzesebbek az ízei, nem olyan semmilyenek, mint a meki.
warlocck
warlocck [3]
Alap hogy meki. Burger szendvicsei nekem nem ízlenek:S

Vissza

Fórumszabályzat