28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

iamtheking
iamtheking [25]
Voltam, isteni volt. De tényleg. Végre egy jó ötlet tökéletes megvalósítása
lipteek
lipteek [8]
Akkor most fogsz jó helyen próbálkozni!! Valami isteni a burgerben! És kell mellé egy kis hagymakarika!
iamtheking
iamtheking [25]
És hogy el ne felejtsem, a svábhegyi burgeres, és Jeff büféje a Széna téren. De mindkettő bezárt már. Így a csirkés szenyát próbálgatom mostanában mindenhol, de még nem találtam a megfelelőt. A burgerben fogom ma.

Vissza

Fórumszabályzat