Hali, kooperatív játékmódra keresnék intenzív partnert, természetesen eredeti verzió

...
+ egy kérdés : Az első pályán amikor hatástalanítottam a rakétát, és már minden meglett, nem tudom hogy kell elmenekülni, annak idején sikerült, de elfelejtettem... Valaki tudna segíteni? Köszike

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma