most is speciel kb 500 embert vesztetem el egy híd megvédésekor (és az is azért 5-10 perc kemény kattintás eredménye volt xd)!és már szinte csak a repülőgépekkel tartom a hidat a kezemben!de már készülnek a katonák meg pár bunkert is emeltem a hídhoz az legalább a gyalogságot vissza szorítja de a tüzérséghez még mindig a repcsiket használom!
"Az élet egy játék!" e-mail:
