28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

edmond123
edmond123 [19]
köszi a segítséget!hát am jah hajóknál és tankoknál nem de repcsiknél jól jön!hát azért mire végig katintotam 5000 embert az egy kicsit megterhelte az ujamat!xd
most is speciel kb 500 embert vesztetem el egy híd megvédésekor (és az is azért 5-10 perc kemény kattintás eredménye volt xd)!és már szinte csak a repülőgépekkel tartom a hidat a kezemben!de már készülnek a katonák meg pár bunkert is emeltem a hídhoz az legalább a gyalogságot vissza szorítja de a tüzérséghez még mindig a repcsiket használom!

"Az élet egy játék!" e-mail:

Vissza

Fórumszabályzat